Сегодня мы делаем то, что другие не хотят делать - завтра мы будем делать то, что другие не могут

Вход

Навигация

Популярное

Архив новостей

Календарь

  «    Май 2021    »
  ПнВтСрЧтПтСбВс
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31 

Опрос на сайте


  Кинология
  Здоровье
  Разное
  Доска объявлений
  Дрессировка
  Видео
  Фото


Полезные статьи

УДЦ «Гелион» - дрессировка собак в Киеве » Наша Команда » Кюрчев Олександр » Дрессировщик УДЦ «Гелион». Кюрчев Олександр.

Дрессировщик УДЦ «Гелион». Кюрчев Олександр.

 • 0


Дрессировщик УДЦ «Гелион». Кюрчев Олександр.

Моє захоплення чотирилапими друзями виникло ще в ранньому дитинстві. Переїхавши до села батьки придбали маленьке щеня німецької вівчарки, мені тоді було 3 чи 4 роки. Образ маленького товстолапого колобка , який скрізь слідував за нами з братом, назавжди закарбувався в моїй пам’яті. Нажаль Граф, так звали нашого улюбленця, захворів і врятувати його не вдалося. Після того в нашій сім’ї було багато собак, які потрапляли до нас різними шляхами, деяких ми підбирали, деяких віддавали їх господарі у зв’язку з проблемами в поведінці. Так безпородний пес Сірко покусавши сина свого господаря попав до нас, після того, як господар добряче зігнав на ньому зло. Батьки дуже переживали щоб він не покусав і нас, однак ми з ним знайшли спільну мову, він виявився дуже хорошим псом, хоч і з характером. Дитяча мрія про справжню вівчарку, як славетний Мухтар, здійснилася в 10-му класі. І ось нарешті вже велика й сильна двох річна вівчарка Дея подарована родичами, яка теж виявилася не без грішка. Родичі нізащо б не розлучилися з нею, однак її пристрасть до живої курятини і вільно мандруючі сусідські кури вирішили її долю. Цепне утримання і відсутність спілкування із зовнішнім світом залишили глибокі відмітки на її поведінці. На той час не знаючи що таке соціалізація та інші важливі елементи в спілкуванні з собакою, крок за кроком якось підсвідомо мені вдавалося знайти спільну мову з моєю улюбленицею та добиватися потрібної поведінки від неї, в досі незнайомих для неї ситуаціях.

В 2004 р вступив до Білоцерківського національного аграрного університету на факультет ветеринарної медицини, та успішно його закінчивв 2010 р, одержавши диплом лікаря ветеринарної медицини, спеціаліста.

В 2010 р вступив до аспірантури Державного науково-контрольного інституту біотехнології та штамів мікроорганізмів м. Київ. Паралельно працюючи в ветеринарній клініці мережі «Алден-Вет», де мене й познайомили з Голотою В.М.

З 2011 р почав стажуватися на дресирувальних майданчикахУДЦ «Геліон» під керівництвом Голоти В.М. та Рокицкого Я.В.

В 2013 р успішно здав екзамен при ФСССУ отримавши посвідчення за категорією дресирувальник та фігурант 1-ї категорії.

Завжди намагаюся приймати активну участь в проведенні змагань та відвідувати кінологічні семінари.Дрессировщик УДЦ «Гелион». Кюрчев Олександр.

 

Дрессировщик УДЦ «Гелион». Кюрчев Олександр.

 

Дрессировщик УДЦ «Гелион». Кюрчев Олександр.

 

Дрессировщик УДЦ «Гелион». Кюрчев Олександр.

 

Дрессировщик УДЦ «Гелион». Кюрчев Олександр.

 

Дрессировщик УДЦ «Гелион». Кюрчев Олександр.

 Дрессировщик  УДЦ «Гелион».
Кюрчев Олександр.
тел. 0971874117

Е-mailkurchev.o@gmail.com


 

Печать
alert Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.