Сегодня мы делаем то, что другие не хотят делать - завтра мы будем делать то, что другие не могут

Вход

Навигация

Популярное

Архив новостей

Календарь

  «    Июль 2019    »
  ПнВтСрЧтПтСбВс
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031 

Опрос на сайте


  Кинология
  Здоровье
  Разное
  Доска объявлений
  Дрессировка
  Видео
  Фото


Полезные статьи

УДЦ «Гелион» - дрессировка собак в Киеве » Разное » Защита животных » 12 июня - ПИКЕТ КМДА, 11-13

12 июня - ПИКЕТ КМДА, 11-13

 • 85

Киевская городская государственная администрация поручила шести районам столицы в течение двух месяцев по меньшей мере втрое уменьшить количество жалоб местных жителей на бездомных собак.

Об этом журналистам по итогам коллегии КГГА сообщил первый заместитель председателя КГГА Денис БАСС.

По его словам, если средний показатель жалоб на бездомных собак в целом по Киеву составляет около 20-40 в месяц, то по 6 районам столицы – Голосеевскому, Днепровскому, Деснянскому, Святошинскому, Соломенскому и Шевченковскому – количество жалоб превышает 50 в месяц.

Басс также отметил, что в связи с тем, что количество таких жалоб в последнее время растет, столичная власть видит необходимость увеличить количество патрулей для того, чтобы решить эту проблему.

“Мы сейчас выделим дополнительный фонд и будем проводить дополнительные патрули, особенно тех мест, где количество жалоб увеличилось, чтобы мы эту статистику снизили в течение двух месяцев”, - сказал он.

 

Звернення

Ми, представники зоозахисних організацій та громадських ініціатив (Міжнародна організація захисту тварин "SOS", Київське міське товариство захисту тварин, громадська ініціатива "Форум допомоги тваринам", Благодійний Фонд "Сиріус", ГО "Інститут сучасних проблем України", БТ "Дайте жити тварині", міське товариство захисту тварин "Захист", кінологічний клуб службового собаківництва, громадська ініціатива "Люди за права тварин" та інші), окремі волонтери, учасники Конференції зоозахисних організацій (06.04.09 р.) та учасники громадських заходів протесту "Стоп зооциду у місті" (08, 14, 15, 16, 17 квітня 2009 р), 
категорично заперечуємо проти згортання прийнятої у Києві 30 жовтня 2006 р. Програми регулювання чисельності безпритульних тварин гуманним шляхом, яке має місце на протязі останніх півроку. Ліквідація або згортання Програми неминуче призведе до катастрофічних наслідків: значного збільшення чисельності безпритульних тварин у місті та спалахів немотивованої жорстокості та садизму по відношенню до тварин у суспільстві.

Вимагаємо:

1. Терміново повернути для безкоштовної перетримки тварин після стерилізації приміщення муніципальних ветеринарних клінік.

2. З метою поліпшення епізоотеричної ситуації в місті провести масові щеплення проти сказу та лептоспірозу тварин, які перебувають на території Києва, задіявши для цього всі можливі ветеринарні структури та службу відлова КП "Притулок для тварин" разом із громадськими організаціями та волонтерами.
Розробити програму щеплення та терміни її реалізації разом з громадськими організаціями.

3 Реорганізувати КП "Центр ідентифікації тварин", спрямувавши його діяльність на виявлення та розслідування випадків жорстокості до тварин і птахів з метою їх запобігання разом з громадськими організаціями. Звільнені у наслідок цього кошти направити на безкоштовну стерилізацію тварин, зобов'язати "Центр ідентифікації тварин" популяризувати стерилізацію тварин, які мають власників.

4. Звернутись до міністра внутрішніх справ пана Луценко Юрія Віталійовича з вимогою зобов'язати правоохоронні органи на місцях більш дійово та оперативно реагувати на випадки порушення Закону проти жорсткого поводження із тваринами за зверненнями громадян.

Печать
 
Виталий
11 июня 2009 11:49
Комментарий #1

Goloter
Группа: Администраторы
Регистрация: 30.07.2008
Коментов: 287
Новостей: 1011


Денег на программу серелитзации у КМДА нет, а деньги на дополнительные "патрули" нашлись... или просто живодеры согласились работать за водку?

--------------------
 
alert Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.